Latvijas Orķestru asociācija

Biedrība Latvijas Orķestru asociācija (LOA). Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā LOA reģistrēta 2012. gada 20. decembrī, reģistrācijas nr. 40008203045, juridiskā adrese: Krones iela 56-3 Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasts: loa.orkestri@gmail.com, www.orkestri.lv


LOA mājas lapā tiek apkopota vispārēja informācija CV formā par LOA biedriem - Latvijas jauniešu un amatieru simfoniskajiem un kamerorķestriem. LOA biedri ir juridiskas personas, kuru paspārnē darbojas orķestris vai fiziskas personas – orķestru diriģenti vai mākslinieciskie vadītāji, kuri strādā ar kādu pastāvīgu Latvijas orķestri. Tāpat LOA apkopo informāciju par apmeklētāju (gan reģistrēto, gan nereģistrēto) IP adresēm, sīkdatnēm, datora parametriem un citām tehniskajām detaļām.


LOA mājas lapā LOA biedri var augšupielādēt informāciju par savu orķestri un orķestra bildes, kā arī piekļūt sadaļai Bibliotēka, kurā ir iespējams lejupielādēt nošu materiālu, kas saskaņots ar skaņdarbu autoriem. Sadaļā Dibinātāji ir pieejama informācija par LOA dibinātājiem un viņu CV. Par orķestru augšuplādēto bilžu un teksta satur atbild diriģents vai pārstāvis, kas informāciju ir iesūtījis. 

Tāpat LOA izmanto tehnisko informāciju personiski neidentificējamā veidā statistikas un rādītāju apkopošanai caur “Google Inc” izstrādāto programmu “Google Analytics”.

LOA neizpauž trešajām personām to biedru personīgos datus nekādos gadījumos, izņemot gadījumos, ja to pieprasa pati persona vai tiesībsargājošās institūcijas.


LOA aizsargā savus biedru datus, visus pārraidītos datus šifrējot (izmantojot SSL šifrēšanu), kā arī lietojot ugunsmūri.


Jebkura informācija par LOA biedru – juridisku vai fizisku personu var tikt koriģēta vai dzēsta, ja to rakstiski, rakstot uz LOA e-pastu, pieprasa konkrētais biedrs.


Ja LOA Privātuma politika paredzēs kādas izmaiņas, tās tiks publicētas šajā sadaļā, tāpēc apmeklētājiem ir pienākums regulāri iepazīties ar informāciju LOA Privātuma politikā.