Latvijas Orķestru asociācija

I Latvijas Orķestru asociācijas festivāla video un foto

 

2013. gada 25. - 27. oktobrī Rēzeknes koncertzālē Latgales vēstniecība GORS notika I Latvijas Orķestru asociācijas festivāls, kurā piedalījās 19 orķestri (585 dalībnieki) no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

 

 

Festivāla laikā katram orķestrim bija iespēja uzstāties gan atsevišķi Latgales reģionā un festivāla atklāšanas koncertā Rēzeknes koncertzālē GORS, gan arī muzicēt visiem kopā vienā no pieciem festivāla meistarklašu apvienotajiem orķestriem.

 

 

Festivāla apvienoto simfonisko orķestru meistarklases vadīja diriģenti: Mārtiņš Bergs, Guntars Bernāts, Normunds Dreģis, Andris Vecumnieks un Boļeslavs Voļaks

 

 

26.oktobrī Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē notika festivāla atklāšanas koncerts, kas izvērtās par plašu un muzikāli daudzveidīgu notikumu. Tajā savu sniegumu rādīja 11 orķestri. Festivāla noslēguma koncertā (27.oktobrī) pirmo reizi kopā uzstājās pieci meistarklašu apvienotie simfoniskie orķestri.
1. Latvijas Orķestru asociācijas festivāls kopumā izvērtās par spilgtu un muzikāli krāsainu notikumu, pavēra jaunas sadarbības iespējas un radīja pārliecību par šāda festivāla un meistarklašu lietderību nākotnē.

 

Pievienots: 01/11/2013 18:09
Autors: Normunds Dreģis