Latvijas Orķestru asociācija

Olaines Mūzikas un mākslas skolas kamerorķestris attēls

Olaines Mūzikas un mākslas skolas kamerorķestris

Olaines Mūzikas un mākslas skolas kamerorķestris

 

Olaines Mūzikas un mākslas skolas orķestris dibināts 2004. gadā. Diriģenta Bruno Jurgenberga, vēlāk arī Hermaņa Eglīša vadībā orķestris piedalījies gan skolas koncertos un Olaines Kultūras centra rīkotajos pasākumos, gan koncertējis Polijā un Somijā.

Kopš 2013. gada janvāra Olaines Mūzikas un mākslas skolas kamerorķestra diriģents un mākslinieciskais vadītājs ir Normunds Dreģis.

Kamerorķestrī muzicē labākie skolas audzēkņi vecumā no 10 līdz 15 gadiem, kā arī skolas absolventi un pedagogi. 2013. gadā kamerorķestris iestudējis dažādu laikmetu un mūzikas stilu skaņdarbus un ar panākumiem koncertējis Latvijā, kā arī B.Dvarionas mūzikas skolā Viļņā, Lietuvā. Paplašinot orķestra repertuāru un iestudējot oriģināldarbus, kā arī uzstājoties kopā ar solistiem un citiem orķestriem, diriģents Normunds Dreģis ir veicinājis skolas audzēkņu interesi par kolektīvo muzicēšanu un sekmējis orķestra mākslinieciskā līmeņa izaugsmi. Kamerorķestris ir Latvijas Orķestru asociācijas biedrs un ar labiem panākumiem piedalījās 1. Latvijas Orķestru asociācijas festivālā Rēzeknē (2013).